NOVINKY

OBLASTNÍ VÝSTAVA HOPE AND TREASURE, PLÁNOVANÁ NA 22.8.2021 BYLA ZRUŠENÁ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ. TĚŠÍME SE NA VÁS V OLOMOUCI VE DNECH 28. A 30.9.2021.

Tak konečně je vše jasné. Trvalo to díky komplikacím déle než jsme si přáli a prošli jsme opět téměř údolím stínu. Opět jako loni jsme měli nekonečné starosti s tím, kdo k nám díky Covidu může, kdo nemůže přijet a kdo se také bude schopný bezpečně vrátit do domoviny. Letošní rok máme ještě o něco komplikovanější tím, že naše...

Propozice jsou zveřejněné, čekáme na autorizaci dogoffice a přihlašování bude otevřeno. Letos výhradně online a přes dogoffice díky tomu, jak krátké uzávěrky budou. Pokud by měl někdo problém s přihlášením, ozvěte se na email nebo telefon vedení výstavy (viz sekce KONTAKT).

Vypadá to, že se COVID chystá na letní dovolenou někam dál než do ČR. A tak si přejeme, aby v loňském roce schválené výstavy - klubová oblastní výstava retrieverů Mini Pink Show 2021 - 5.7.2021 a hned za ní Klubová výstava všech plemen retrieverů s CAC Pink Show 2021 - 6.7.2021 (Ano opravdu je to pondělí a úterý, jsou totiž...

Fotografie

10.11.2020

Větší část fotografií z výstav v Královicích najedete na odpovídajících záložkách pod položkou "Fotogalerie".

Výsledky z obou výstav najedete včetně posudků v souborech ke stažení na stránkách jednotlivých výstav. Vždy - Menu a v něm záložka výsledky.