Rozhodčí na výstavy MiniPink Show a Pink Show 2021

04.06.2021

Tak konečně je vše jasné. Trvalo to díky komplikacím déle než jsme si přáli a prošli jsme opět téměř údolím stínu. Opět jako loni jsme měli nekonečné starosti s tím, kdo k nám díky Covidu může, kdo nemůže přijet a kdo se také bude schopný bezpečně vrátit do domoviny. Letošní rok máme ještě o něco komplikovanější tím, že naše výstavy připadají pro zbytek Evropy na dva pracovní dny. 

Proto mi dovolte, abych touto cestou předem poděkovala všem rozhodčím, kteří jsou ochotní k nám dorazit tak, abychom zvládli jak všechna potřebná PCR testování před výstavami, i po výstavách k odletu, někteří si zajistili dokonce týdenní dovolenou po výstavě, kvůli případné plánované karanténě. Jsem moc vděčná všem, kteří se k nám do Královic těší natolik, že jsou k takovým pandemickým harakiri ochotní a že Vám Vaše krásné pejsky přijedou posoudit. Věřím, že v této sestavě bude v kruzích panovat výtečná pohoda a nadmíru kvalitní posuzování. 

A teď už k tomu, co Vás samozřejmě zajímá nejvíce:

ROZHODČÍ NA OBLASTNÍ VÝSTAVU MINI PINK SHOW 2021 - PONDĚLÍ 5.7.2021

ROZHODČÍ NA KLUBOVOU VÝSTAVU PINK SHOW 2021 - ÚTERÝ 6.7.2021

Změna rozhodčích pořád ještě vyhrazena, protože s naší vládou opravdu nevíme dne ani hodiny, kdy může dojít k nějakým dalším regulacím.

(Pozn. jen pro vaši informaci, jak "snadné" je v dnešní době zorganizovat výstavu se zahraničními rozhodčími: Organizace výstavy letos řešila přes deset přislíbení a na základě stavu regulací následné odmítnutí přijet posuzovat. Rozhodčí z toho byli vždy smutní, všichni by byli bývali rádi přijeli, ale nařízená karanténa by pro ně krom pracovních dnů byla příliš.  Máme na "stand-by" dedikovanou laboratoř, která nám bude ochotná ve zkráceném termínu po příjezdu udělat PCR testy rozhodčích tak, aby je včas vyhodnotila před zahájením výstav, ta stejná laboratoř nám přijede rozhodčí natestovat, aby se zas mohli vrátit a splnili podmínky pro leteckou přepravu zpět do domoviny...S tím souvisí ubytování a náklady na ně včetně express PCR testů pro zahraniční pracovníky. Speciální hlášení na hygienu. Mám pokračovat? :-))) proto doufám, že snahu organizace udržet tradici a posouzení kvalitními zahraničními rozhodčími Vy, jako vystavovatelé oceníte. Budeme se na Vás těšit.)