Kathy Braeckman - Glitters

My 1st Golden Retriever was born at my parents home in 2001, she was a wonderful girl, who was very easy to show, even for me as a novice handler and she took her junior title and several CACs. When we were looking for males I fell in love with the gorgeous Dewmist dogs in Sweden and we were lucky to get Ch Dewmist Servantes & Vet. Ch Dewmist Rainbow Warrior. In the end these 2 boys made the foundation for my current 2 breeding lines on which I am very proud! My kennel affix is Glitters and in cooperation with my parents we use also Golden Rose Bay's affix.

I judge Goldens since 2013. There is nothing more beautiful than seeing an excellent constructed Golden moving well with level topline and wagging tail, enjoying his day out and greeting people/dogs! I am looking forward to meet you all, judge your precious Goldens & I hope everyone will have a great show weekend!

~Kathy

*************

Můj první zlatý retriever se narodil v domě mých rodičů v roce 2001, šlo o krásnou fenku, která se velmi snadno vystavovala a to i pro mne, záčátečníka na výstavním poli a získala svůj titul holandského junior šampiona a několik CAC (pozn. v Holandsku CAC dostává jen nejlepší fena/pes, nikoliv vítěz každé třídy dospělých :-)). Když jsme hledali plemeníky, zamilovala jsem se do nádherných linií Dewmist ve Švédsku a měli jsme to štěstí z této CHS získat CH Dewmist Servantese a Vet.Ch. Dewmist Rainbow Warriora. Tito dva plemeníci jsou základem mých dvou chovných linií, na které jsem velmi pyšná. Moje chovatelská stanice nese název Glitters a ve spolupráci se svými rodiči nadále máme aktivní i CHS Golden Rose Bay's

Posuzuji zlaté retrievery od roku2013. Není nic krásnějšího, než vidět výborně stavěného zlatého retrievera, který se dobře pohybuje s přímou horní linií, mávajíc ocáskem a užívajícího si den ve výstavním kruhu s poznáváním lidí i dalších psích kamarádů. Těším se na setkání s Vámi všemi, na posuzování vašich milovaných zlaťáků a doufám, že si všichni užijeme krásný výstavní den. 

~ Kathy